Darmowa dostawa od 150,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zasłony granatowe

( ilość produktów: 10 )

Granat i jego kamraci

Jeżeli jesteś miłośnikiem granatu w różnych jego odsłonach, to znajdujesz się we właściwym miejscu.
Granatowe zasłony są tak uniwersalne, że skomponują się absolutnie z każdą możliwą stylistyką. Wzornictwo nowoczesne, klasyczne, retro, minimalistyczne i barokowe. Wszystkie te konwencje diametralnie różnią się od siebie, ale łączy je wspólna cecha – zamiłowanie do granatu.

Szkolny kolor w finezyjnej odsłonie

Ale, ale, granat ma wiele twarzy. To bynajmniej nie jednostajny, monotonny kolor kojarzony z barwami szkolnych fartuszków. Możesz wybrać granat mundurkowy, tradycyjny, zawsze modny. Możesz też sięgnąć po głęboki, ciemny, nieco mroczny granat złamany czernią.

Ale równie dobrze, możesz zdecydować się na granat w jaśniejszej konwencji – zbliżony do morskiego lub taki, przez który przebijają turkusowe nuty. Jedno jest pewne – zasłony granatowe z pewnością Cię nie rozczarują. Mało tego, apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc może za chwilę wzbogacisz kolekcję zasłon o kolejne, może ciemniejsze, a może jaśniejsze. Jak Ci w duszy zagra.

Granatowe zasłony - najwyższa jakość, spektakularny efekt

Granatowy aksamitny kolor idealnie harmonizuje z miękkim i delikatnym dotykiem łagodnego, a zarazem mocnego, pięknie lejącego się materiału. Zasłony granatowe są nieprzejrzyste, gęste i mocne. Masz do wyboru różne rodzaje mocowania, typu granatowe zasłony na przelotkach lub na taśmie po tradycyjne żabki.

Możesz także kreować kompozycje zasłon ciemnych z jasnymi, tworząc dla okna oprawę w konwencji ombre. Wszystko zależy od Twojej inwencji, bo w tym przypadku wyznacznikiem jest wyłącznie Twoja wyobraźnia.

pixel