Darmowa dostawa od 99,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Komplet kołdry i poduszki

( ilość produktów: 49 )

W ciepłych i miękkich objęciach Morfeusza

Sen to lekarstwo i nauka ten fakt potwierdza. Ale, aby lekarstwo było skuteczne, należy je w odpowiedni sposób zażywać.

Jeśli czujesz zmęczenie po całym dniu pracy albo odczuwasz wyczerpanie po intensywnym treningu, marzysz by po prostu zatopić się w pościeli i spać. I to jedno z tych marzeń, do których spełnienia nie potrzebujesz czarodziejskiej różdżki. To czego faktycznie Ci potrzeba, to miękka poduszka i ciepła kołdra, którą możesz się szczelnie otulić i zanurzyć się w przynoszący siły, ożywczy sen.

Kupując komplet kołdra i poduszki, na który składa się całoroczna kołdra i poduszka wykonane z silikonowych, wysokiej jakości włókien, zainwestujesz w swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Kołdra i poduszka są lekkie, przepuszczające powietrze, a zarazem ciepłe, a przede wszystkim bezpieczne nawet dla alergików. Nie uczulają i nie powodują podrażnień.

Komplet kołdra i poduszki, które się nie starzeją

Kołdra silikonowa z wypełnieniem typu Hollow nie traci swojej sprężystości, zachowując pierwotny kształt, co sprawia, że nawet po długotrwałym używaniu będzie jak nowa. Nikt nie lubi, gdy wypełnienie nierównomiernie się przemieszcza, tworząc miejscami zbite kulki, podczas gdy w innych miejscach pozostaje goła poszewka. W tym przypadku nie będziesz żałować wyboru. Rozmieszczenie wypełnienia w kołdrze zawsze jest równomierne. A dodatkową zaletą silikonowego wypełnienia jest to, że nie gromadzi kurzu oraz roztoczy, dzięki czemu kołdra jest bezpieczna dla Twojego zdrowia. Tym bardziej, że kołdrę i poduszkę możesz samodzielnie prać w pralce.

Zestaw kołdra i poduszki - bezpieczeństwo Twojego dziecka

Poszukujesz najlepszych produktów dla swojego dziecka? Idealnym rozwiązaniem będzie zatem komplet dziecięcy puchowy. Znakomicie nadaje do całorocznego stosowania, a Twój maluch każdej nocy będzie spał niemal tak smacznie i bezpiecznie, jak w Twoich objęciach.

Kołdrę i poduszkę wypełnia gęsi puch posiadający liczne zalety. Utrzymuje ciepło, ale nie przegrzewa. Jest sprężysty, a jednocześnie pozwala się układać wedle potrzeb. Zapewnia swobodny przepływ powietrza i szybko odparowuje wilgoć, dzięki czemu nie musisz obawiać się roztoczy mogących uczulić Twoje dziecko.

Podobne właściwości ma komplet dziecięcy pół-puchowy. Również zapobiega powstawaniu wszelkich reakcji alergicznych, ogrzewa, ale nie przegrzewa, jest lekki, miękki i przyjemny w dotyku.
Zadbaj o zdrowy sen dla Ciebie i Twoich Bliskich!

pixel