Darmowa dostawa od 99,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Prześcieradła

( ilość produktów: 1983 )

Na komfort snu w dużym stopniu wpływa także odpowiednie prześcieradło. Zwykle większą uwagę przywiązuje się do wyboru poszwy i poduszek. Warto jednak pamiętać o innym kluczowym elemencie, na którym leżymy przez całą noc, czyli o prześcieradle.
Do wyboru są modele wykonane z kilku materiałów, w różnych rozmiarach, kolorach, a także z gumką lub bez. Zobacz, czym warto kierować się podczas podejmowania decyzji i dobierz idealne prześcieradło do swoich upodobań oraz potrzeb.

Szeroki wybór i wysoka jakość

Prześcieradło w dużym stopniu warunkuje nasz sen, ale także jest elementem wystroju sypialni lub każdego innego pokoju. Warto dobrać je kolorystycznie do pościeli lub innych dodatków we wnętrzu. W naszym sklepie dostępne są modele z różnych materiałów i w różnych rozmiarach – m.in. popularne i eleganckie prześcieradła z gumką.

Rodzaje prześcieradeł – popularne materiały

Nasza oferta obejmuje między innymi prześcieradła frotte, bawełniane, satynowe, z dżerseju, makosatyna lub kory. Wszystkie modele występują z gumką lub bez – można wybrać odpowiednie dla siebie i swoich upodobań. Niektóre tkaniny gwarantują ciepło w zimne dni, a inne są lekkie i przewiewne, idealne na lato.

Praktyczne prześcieradło z gumką

Prześcieradło z gumką zdobyło dużą popularność i trafiło na stałe do oferty większości producentów. Można je wygodnie rozmieścić na łóżku, jest wygodne i zapewnia komfort. Wybierając prześcieradło z gumką, trzeba jednak pamiętać, że kluczowe znaczenie ma rozmiar – należy je idealnie dopasować, aby się nie zsuwało ani nie powstawały nieestetyczne i niewygodne pofałdowania. Problematyczne może być ich składanie, ale wysoki komfort snu jest wart przyswojenia sobie tej umiejętności.

Rozmiar prześcieradła – dopasuj właściwy

Bardzo duże znaczenie dla komfortu naszego snu i możliwości odpoczynku ma też rozmiar prześcieradła. Powinno ono być w tym samym rozmiarze, co pościel – na przykład 160x200 cm, 180x200 cm lub 200x220 cm. Weź pod uwagę również wysokość (grubość) materaca, gdyż w niektórych przypadkach konieczny będzie zakup prześcieradła w jednak większym rozmiarze.

pixel