Darmowa dostawa od 99,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poduszki antyalergiczne 70x80

( ilość produktów: 45 )

Poduszki antyalergiczne 70x80 – uniwersalny rozmiar, który sprawdzi się w każdej sypialni

Poduszka antyalergiczna 70x80 jest jednym z najczęściej wybieranych produktów zapewniających bezpieczny i spokojny sen. W zależności od naszych potrzeb możemy spać jedynie na poduszce 70x80, lub dostosować wysokość poduszek poprzez zastosowanie jaśków. Niewątpliwie antyalergiczne poduszki o wymiarach 70x80 są podstawowym produktem, który powinien znaleźć się w każdej sypialni.

Rodzaje wypełnienia w poduszkach antyalergicznych 70x80

Kluczowym elementem każdej antyalergicznej poduszki 70x80 jest jej wypełnienie, które sprzyja, by sen był zdrowy. Są to głównie syntetyczne wypełniania, należy jednak pamiętać o wybieraniu dobrej jakości surowców. Do produkcji poduszek antyalergicznych 70x80 wykorzystuje się głównie wypełnienie poliestrowe, często z dodatkiem silikonu – zapewnia one odpowiednią cyrkulację powietrza. Często wykorzystuje się dodatki, na przykład z wosku pszczelego czy srebra, które dodatkowo wpływają na właściwości bakteriobójcze.

W antyalergicznych poduszkach 70x80 równie ważne jest poszycie

Oprócz wypełnienia zastosowanego do produkcji poduszek antyalergicznych 70x80 niezwykle istotny jest rodzaj zewnętrznej tkaniny, który pokrywa całą poduszkę. W poduszkach antyalergicznych 70x70 spotykamy przede wszystkim tkaninę bawełnianą lub stworzoną z satyny bawełnianej, ale także materiał bambusowy. Gwarantują one przewiewność każdej poduszki antyalergicznej 70x80, co jest niezwykle ważne dla osób z alergiami.

Jak prać poduszki antyalergiczne o wymiarach 70x80?

Poduszka antyalergiczna 70x80 spełnia ważne funkcje dla zdrowia alergików, należy o nie jednak odpowiednio dbać. Mowa tu przede wszystkim o regularnym praniu – w przypadku osób z alergiami na kurz i roztocza zaleca się pranie nawet co 2 lub 4 tygodnie. Poduszki antyalergiczne 70x80 pierze się w temperaturze 60°C, dzięki czemu usuwa się szkodliwe dla zdrowia alergeny. Należy również pamiętać o regularnym wietrzeniu poduszek, co pozwoli ograniczyć wilgoć, która w ciepłym otoczeniu jest idealną pożywką dla roztoczy.

pixel