Darmowa dostawa od 99,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Poduszki puchowe 70x80

( ilość produktów: 69 )

Poduszki puchowe 70x80, jako bardzo często wybierany rozmiar

Poduszki puchowe 70x80 to jeden z najczęściej wybieranych rozmiarów produktów zapewniających spokojny sen. Poduszki z puchu 70x80 są podstawowym elementem, na którym powinna opierać się głowa i szyja podczas snu. Jeśli chcemy odpowiednio dostosować poziom komfortu, warto do takich poduszek dobrać tak zwane jaśki.

Poduszki z puchu gęsiego 70x80 polskiej produkcji

Do produkcji poduszek z puchu gęsiego 70x80 wykorzystuje się pióra puchowe gęsi. Ich funkcją jest zapewnienie ptakom ciepła, dlatego są chętnie wykorzystywane w tworzeniu wyrobów sypialnianych. Szczególnie cenione są poduszki z puchu gęsiego 70x80 polskiej produkcji, która opiera się na wykorzystywaniu puchu gęsi kołudzkiej – specjalnej rasy gęsi białej. Pogłowie tej rasy stanowi niemal 90% wszystkich gęsi hodowanych w naszym kraju. Jej puch jest śnieżnobiały, ciepły i miły w dotyku – z tego powodu producenci chętnie po niego sięgają przy produkcji poduszek z gęsiego puchu o wymiarach 70x80.

Zalety puchowych poduszek o wymiarach 70x80

Puchowe poduszki 70x80 są częstym wyborem wśród konsumentów, głównie za sprawą miękkiego puchu, który jest jednocześnie sprężysty, dlatego dobrze układa się pod głową. Wśród zalet poduszek puchowych o rozmiarach 70x80 wymienia się także właściwości dotyczące odprowadzania wilgoci, wynikające z przewiewności materiału. Ważne jest także poszycie poduszki. Powinno być ono wykonane z bawełny lub tkaniny bambusowej, które ograniczą występowanie podrażnień skóry.

Czym są poduszki puchowe trzykomorowe 70x80?

Poduszki puchowe trzykomorowe 70x80 charakteryzują się specyficznym sposobem szycia. Składają się one z trzech komór – dwóch zewnętrznych, zawierających puch o większej gęstości i wewnętrznej komory, wyraźnie różniącą się zawartością puchu w odróżnieniu od dwóch pozostałych. Poduszki puchowe trzykomorowe o rozmiarach 70x80 polecane są osobom, które preferują spanie w wyższej pozycji, ale także na boku. Dzięki zastosowanej technologii zdecydowanie lepiej stabilizują one położenie głowy, co przekłada się na większy poziom komfortu.

Zobacz także:

pixel