Darmowa dostawa od 99,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Prześcieradło frotte z gumką 200x220

( ilość produktów: 49 )

Prześcieradło frotte z gumką 200x220 – na jakie łóżka będzie ono najlepsze?

Prześcieradła z gumką frotte 200x220 najlepiej nadają się na duże, małżeńskie łóżka. Dobór odpowiedniego prześcieradła na łóżko o podobnych wymiarach jest niezwykle ważny, ponieważ te o mniejszych rozmiarach mogą wypadać z narożników i zawijać się w pozostałe elementy pościeli, co może zaburzać komfort snu. Zatem zachęcamy do zakupu jednego z naszych prześcieradeł frotte z gumką 200x220, które doskonale powleką łóżko, zapewniając jednocześnie wygodny sen.

Sposoby składania prześcieradła frotte z gumką o wymiarach 200x220

Pozornie wydaje się, że prześcieradło frotte na gumce 200x220 jest trudne do złożenia. Głównie za sprawą wszytej gumki, a także dużego rozmiaru. Warto pamiętać, że odpowiednio złożone prześcieradło znacznie mniej się gniecie, a tym samym lepiej prezentuje się na łóżku. W Internecie dostępnych jest wiele pomocnych tutoriali, które podpowiadają, w jaki sposób to przeprowadzić. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi radami, jak składać prześcieradło frotte z gumką 200x220: prześcieradło składamy na pół wzdłuż dłuższych boków i następnie łączymy ze sobą rogi. Potem tworzymy zakładkę na szerokość szwu od góry oraz z obu boków i następnie prześcieradło składamy w długi, wąski prostokąt, który składamy na 3-4 części, tworząc mały kwadrat. Tak złożone prześcieradło z gumką 200x220 możemy umieścić w szafie.

Zalety korzystania z prześcieradła na gumce 200x220

Prześcieradła na gumce frotte 200x220 charakteryzują się specyficznym ułożeniem splotu, który w przybliżeniu wygląda jak szereg gęsto ułożonych pętelek. Przekłada się to na wiele zalet, wynikających z korzystania z prześcieradeł frotte na gumce 200x220. Przede wszystkim doskonale chłoną wilgoć, dlatego są polecane osobom, które nadmiernie się pocą, ale także podczas gorączki. Dzięki odprowadzaniu wilgoci, prześcieradła z gumką o wymiarach 200x220 wyraźnie ograniczają występowanie podrażnień skóry. Ułożenie tkaniny wpływa również na znacznie większą trwałość prześcieradeł. Jest ona także miła w dotyku, dlatego z pewnością będzie nam się na nim spało znacznie wygodniej.

Jak prać prześcieradło z gumką frotte o wymiarach 200x220?

Prześcieradło frotte z gumką 200x220 pierze się w podobny sposób jak inne elementy pościeli. Najlepiej wykorzystać program prania w maksymalnie 40°C przy nieobciążonym bębnie pralki, by prześcieradło było dobrze wyczyszczone. Aby nie straciło ono swoich właściwości, prześcieradło wywieszamy swobodnie na suszarce do momentu całkowitego wyschnięcia tkaniny. Przed pierwszym użyciem zalecamy zamoczyć w zimnej wodzie prześcieradło z gumką frotte o wymiarach 200x220, a następnie wypranie go według instrukcji zawartej na metce producenta.

Wybierz idealny dla siebie wymiar prześcieradła, przykładowo 200x220

Prześcieradła 200x220 znajdujące się w naszym sklepie występują w wielu różnych wariantach kolorystycznych, dlatego z łatwością dobierzemy produkt dostosowany do wystroju wnętrza oraz naszych preferencji. Stworzone są one z wysokiej jakości surowców, czego dowodem jest przyznany certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Zobacz również:

pixel