Darmowa dostawa od 99,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sposoby płatności i prowizje

Sposoby płatności i prowizje
Poniżej przedstawiamy, wszystkie udostępniane przez nas sposoby płatności
  1. ZA POBRANIEM

Za zamówienie możesz dokonać zapłaty bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera bądź w paczkomacie lub punkcie pocztowym. Upewnij się, że adres jest prawidłowy i posiada kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na bezbłędność podanego numeru telefonu, ponieważ o dniu dostawy kurier powinien się z Tobą kontaktować.

 1. PŁATNOŚĆ PRZED WYSYŁKĄ:

   

 2. TWISTO „KUP TERAZ, ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ!”
  Twisto „Kup teraz, zapłać później!” to metoda płatności, która pozwala na opóźnienie zapłaty za zakupy o 3 tygodnie. Masz 21 dni na zapłacenie za zakupy do Twisto - jeśli zapłacisz w tym terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli będziesz chciał/a zapłacić za swoje zakupy po upływie 21 dni od zakupu, wtedy zostaną naliczone odsetki ustawowe w wysokości 14% w skali roku.

  Jak skorzystać z TWISTO:

  1. Podczas składania zamówienia w naszym sklepie wybierz opcję „Kup teraz, zapłać później!”.
  2. Przekierujemy Cię do zewnętrznego systemu płatności.
  3. W przypadku pierwszych zakupów będzie wymagana weryfikacja kodem SMS.
  4. To wszystko! Twoja płatność została od razu zaksięgowana. Masz 21 dni na opłacenie zamówienia – wszelkie informacje dotyczące płatności otrzymasz mailem.

  Potrzebujesz więcej czasu?
  Żaden problem. Z kontem Twisto Free możesz bezpłatnie spłacać swoje zobowiązania nawet do 45 dni. Więcej informacji na www.twisto.pl.
 3. PRZELEW TRADYCYJNY:
  Jeśli zdecydujesz się na przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane niezbędne do dokonania przelewu. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu tylko numeru Twojego zamówienia, pomoże to w szybkim zidentyfikowaniu Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, wysyłamy przesyłkę pod podany adres.
  LOZKOHOLICY.PL Sp.z o.o. Sp. K., Zacisze 34, 08-110 Żelków-Kolonia
  Santander Bank Polska S.A.
  Nr rachunku: 63 1090 2590 0000 0001 4272 2141
  Wpłaty zagraniczne:
  swift : WBKPPLPP
  iban : PL 63 1090 2590 0000 0001 4272 2141
 4. PAYPAL
  Wybierz płatność przez PayPal, a na koniec przebiegu składania zamówienia zostaniesz przekierowany do systemu PayPal. Jeśli jesteś już klientem PayPal, możesz się tam zalogować za pomocą swoich danych użytkownika i potwierdzić płatność. Jeśli jesteś nowym klientem PayPal, możesz również zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto PayPal, a następnie potwierdzić płatność. Realizacja Twojego zamówienia rozpocznie się, gdy tylko płatność zostanie u nas zaksięgowana, a przeważnie trwa to jedynie kilka minut. Po dokonaniu płatności w systemie PayPal, otrzymasz od nas potwierdzenie złożenia zamówienia. Zwróć jednak uwagę na to, że sporadycznie może dojść na stronach PayPal do błędów, na które nie mamy wpływu.
 5. PŁATNOŚCI W SYSTEMIE IMOJE
  1. Składasz zamówienie w sklepie internetowym.
  2. wybierasz płatność poprzez bank, w którym masz konto.
  3. Następnie za pomocą jednego kliknięcia zostaniesz przeniesiony na stronę banku, gdzie logujesz się do systemu transakcyjnego. Prawidłowy odbiorca, tytuł i kwota są już automatycznie wypełnione, bez możliwości ich modyfikacji. Wystarczy dokończy proces płatności.
  4. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany z powrotem do sklepu, w którym zobaczysz, że zamówienie jest opłacone. Wszystko odbywa się niemal natychmiast (maksymalny czas zaksięgowania płatności w zamówieniu to 15 minut).
 6. PAYU I PAYU PŁACE PÓŹNIEJ
  Przy wyborze takiej formy płatności należy wybrać z listy swój bank. Następnie zostaniesz przekierowany na stronę swojego banku, gdzie wystarczy potwierdzić płatność (wszystkie dane związane z przelewem będą podane z góry przez system i nie należy ich zmieniać!). Każda zmiana może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu wpłaty co również skutkuje w przyjęciu zamówienia. Połączenie z serwisem PayU jest szyfrowane i całkowicie bezpieczne, nie ma więc obaw o bezpieczeństwo transakcji.
  Dodatkowo oferujemy płatność z odroczonym terminem - Zamówi dzisiaj - zapłać za 30 dni
 7. BŁYSKAWICZNE PŁATNOŚCI KODEM BLIK
 8. PŁATNOŚĆ GOTÓWKA PRZY ODBIORZE OSOBISTYM
  Odbierając zamówiony towar w sklepie SleepSize pod adresem 08-110 Żelków-Kolonia ul. Zacisze 34, możecie Państwo zapłacić tylko gotówką.
pixel