Darmowa dostawa od 99,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jaką pościel w liście wybrać?

2022-01-12

Stwórz domową dżunglę i sprawdź, dlaczego tak chętnie sięgamy po pościele w liście?

Motywy roślinne uważane są za ponadczasowe i z tego powodu pościele w liście są szczególnie cenione przez konsumentów. Uzupełniają one stylistykę każdej sypialni, tworząc unikatową kompozycję, w której chętnie będziemy spędzać czas. Pościele w zielone liście charakteryzuje przeważnie wyrazista kolorystka, utrzymana w mocno nasyconych odcieniach, które zdecydowanie ożywią nawet najbardziej stonowane wnętrze.

Pościel w zielone liście polecana do minimalistycznych sypialni

Większość pościeli w liście wyróżnia się swoją stylistyką, bowiem w ich tworzeniu wykorzystuje się liczne precyzyjnie odwzorowane detale, które nierzadko przypominają fragment lasu tropikalnego. Tak zdecydowana estetyka najlepiej łączy się z wnętrzami, w których panuje minimalizm – ściany występują w przytłumionych, jednolitych odcieniach i dotyczy to także umeblowania. Sięgając po pościele w liście tropikalne, zmieniamy diametralnie wizerunek całego wnętrza, który skupia się na centralnym miejscu sypialni, czyli łóżku.

Pościel jungle uzupełniona o motywy zwierzęce

Jednolite motywy pościeli z liśćmi tropikalnymi rozszerzane są o dodatkowe elementy tworzące klimat swoistej dżungli w sypialni. Mowa tutaj o zastosowaniu na pościelach tropikalnych wizerunków kwiatów, na przykład storczyków, orchidei czy hibiskusa, które wnoszą dodatkowy aspekt kolorystyczny. Do stylistyki pościeli jungle dodaje się także wizerunki zwierząt żyjących w lasach tropikalnych – są to głównie ptaki:

- tukany

- papugi

- kolibry.

Pościel w liście 160x200 sprawdzi się na prezent dla wielbiciela roślin

Moda na rośliny o efektownych liściach wraca, będąc przedmiotem zainteresowania wielu osób. Dla zaspokojenia ich potrzeb polecamy wybrać pościel w liście 160x200, które uzupełnią okolicznościowy upominek – nowy okaz rośliny lub bon przeznaczony na jej zakupienie. Prezent w postaci pościeli w liście 160x200 dopełni wizerunek domowej dżungli, tworząc przytulne miejsce do odpoczynku oraz spędzania czasu na lekturze ulubionej książki czy na filmowym seansie.

Komplet pościeli w liście tropikalne przeznaczone dla dzieci

Nieco mniej wyraziste warianty pościeli w tropikalne liście przeznaczone są dla dzieci, których zainteresowania obejmują zagadnienia związane z przyrodą, w tym z dinozaurami oraz innymi zwierzętami. Pościele z zielonymi liśćmi na pewno przyczynią się do zdrowego i nieprzerwanego snu malucha. Decydując się na zakup takiej pościeli dla dziecka, mamy do wyboru przeróżne warianty rozmiarów, z czego sprawdzają się wymiary od 100x135 do 140x200 cm.

Czym sugerować się przy wyborze pościeli tropikalnej?

Podczas zakupu pościeli w liście nie sugerujmy się jedynie ich wyglądem. Ogromne znaczenie ma tutaj także rodzaj zastosowanej tkaniny – specjaliści polecają głównie produkty stworzone z naturalnych materiałów, do których zalicza się bawełnę, satynę bawełnianą oraz len. Niezwykle ważny jest także dobór właściwego rozmiaru. Na większości łóżek dwuosobowych sprawdzają się pościele w liście 200x220, ale przydatne okazują się również nieco mniejsze warianty.

Zobacz również:

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022
pixel