Darmowa dostawa od 100,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-04-01

Ekspresowa i najtańsza propozycja wysyłki na rynku!

Sklep Internetowy Sleep Size to prężnie rozwijająca się nowo powstała firma, która gwarantuje szybką i profesjonalną obsługę. Dbamy o to by Klient był w pełni zadowolony z zakupu. Oferujemy najszybszą wysyłkę na rynku – bo już w ciągu 24 godzin paczka zjawi się u Ciebie!


Ponadto tylko u nas wysyłka prawie nic nie kosztuje! To jedynie symboliczne 5 zł za wysyłkę, przy zamówieniach od 50 zł za przedpłatą. Decydując się na zamówienie powyżej 100 zł zyskują Państwo darmową wysyłkę! Prawda, że warto?


Nawet jeśli nasz produkt nie będzie Państwa satysfakcjonował lub po prostu chcą go Państwo zwrócić, można skorzystać z oferowanego prawa nie przez 14 dni, a przez 365 czyli cały okrągły rok dla produktów nie używanych. W ten sposób chcemy by każdy dokonany zakup na naszym sklepie spełniał wszelkie Państwa oczekiwania. Dbamy o Klienta i jego potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań by nie tylko towar odpowiadał najwyższą jakością, ale by również dostawa zamykała się w krótkim czasie i bez zarzutów.
pixel